Artikler


Sommerkonsertene blir på Kampen i år

Sommerkonsertene blir på Kampen i år

Vi har i flere år arrangert musikkskolens sommerkonserter ved Huseby skole på Hovseter. I år vil vi prøve noe nytt så det blir tre konserter ved Kampen bydelshus.


Vi har gleden av å invitere elever og familie til konserter søndag 11. juni og som vanlig er det muligheter for alle elever ved musikkskolen til å delta og å framføre et stykke eller en sang. Dette avtales direkte med læreren.

Det blir i alt 3 konserter denne søndagen, så legg merke til tidspunktet som står nedenfor. Alle elever med familie er hjertelig velkommen til å delta eller høre på konsertene! Nytt i år er altså at konsertene blir på Kampen bydelshus som ligger i samme hus som Kampen Bistro. Vi anbefaler alle å ta kollektivtransport (t-bane eller buss) på grunn av begrensede muligheter for parkering.

PS: Elever som skal opptre kan møte litt før konserten starter. Gitar- og fiolinelever kan møte 20-30 minutter før for å stemme instrumentene.

Sted: Kampen bydelhus, Bøgata 21 0655 Oslo
Tidspunkt: Søndag 11. juni, kl 12, 14.00 og 16.00 (info om hvilken tid fås av lærer).
Kollektiv: T-bane til Ensjø (evt Tøyen). Eller buss 60 fra Bussterminalen, stoppested Kampen Park.

Velkommen!









 
 


2003-2023 Oslo Private Musikkskole AS

Retningslinjer for personvern




Få nyheter på e-post